terminale płatnicze

kasy, drukarki i inne

nowoczesne technologie

innowacyjne rozwiązania

wieloletnie doświadczenie

najwyższa jakość i bezpieczeństwo


Drukarki i kasy fiskalne we Wrocławiu – Oferta KAS-TECH

Firma KAS-TECH prowadzi serwis kas i innych urządzeń fiskalnych we Wrocławiu. W naszej ofercie produktów znajdą Państwo szeroki wybór sprzętu najlepszych na polskim rynku marek, których jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem: Posnet, Alcas Polska, Elzab, Innova i Novitus. Dzięki szerokiej gamie urządzeń fiskalnych znajdujących się w ofercie, każdy z naszych Klientów znajdzie urządzenie spełniające jego oczekiwania. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom, stale uzupełniając naszą ofertę o nowe pozycje dostępne na rynku. Z myślą o potrzebach naszych Klientów, staramy się pozostawać nieustannie na bierząco z wszelkimi nowościami. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych urządzeń, w której znajdą Państwo kasy fiskalne duże, standardowe oraz małe i mobilne, drukarki fiskalne, testery banknotów, wagi platformowe, kontrolne i kalkulacyjne oraz monitory dotykowe wolnostojące i do zabudowy.




 










Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 693 73 73 83

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz że...

Jestesmy autoryzowanym przedstawicielem firm Posnet, Novitus, Innova, Elzab, Aclas Polska będ±cych niekwestionowanymi liderami rynku fiskalnego w Polsce

Oferujemy rozwiązania zarówno dla supermarketów jak i dla małych i średnich sklepów oraz firm handlowo - usługowych

Sprzedajemy urządzenia tylko i wył±ąznie fabrycznie NOWE, posiadające ważne homologacje, spełniające wszelkie surowe wymagania Ministerstwa Finansów.

Dysponujemy doskonałymi rozwiązaniami dla firm poszukujących urządzeń specjalistycznych