terminale płatnicze

kasy, drukarki i inne

nowoczesne technologie

innowacyjne rozwiązania

wieloletnie doświadczenie

najwyższa jakość i bezpieczeństwo


Terminale płatnicze z serwisu KAS-TECH – oferta

Płatności bezgotówkowe to obecnie standard – zarówno, jeśli chodzi o transfery dużych sum, jak i codzienne, drobne transakcje. Coraz większa liczba konsumentów rezygnuje z noszenia przy sobie gotówki, wszystkich opłat dokonując za pomocą karty płatniczej lub kredytowej, a także telefonu i innych urządzeń przystosowanych do transakcji zbliżeniowych. Terminal płatniczy w firmie to więc konieczność zapobiegająca utracie klientów, którzy preferują taki właśnie sposób płatności. Proponujemy atrakcyjną ofertę, dzięki której założenie terminala w każdej firmie będzie nie tylko korzystne, ale też bardzo łatwe.

Terminal płatniczy w firmie – nasza oferta

Jako partner PayTel SA mamy możliwość zaproponowania Państwu nawet do trzech terminali za darmo w ramach programu „Polska Bezgotówkowa”. Warunki oferty:


  • najem terminala płatniczego przez rok 0 zł,
  • brak opłat prowizyjnych do 100 tys. obrotu,
  • do 3 bezpłatnych terminali dla każdej firmy,
  • bezpłatna instalacja i szkolenie przez nasz doświadczony serwis.

To wyjątkowa okazja, która pozwoli Państwu wynieść swój biznes na nowy poziom – niezależnie od tego, czy jest to mały sklepik lub punkt usługowy, czy duże przedsiębiorstwo. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu skorzystania z oferty dotyczącej terminali płatniczych lub uzyskania obszerniejszych informacji na jej temat.terminale

 


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 693 73 73 83

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz że...

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm Posnet, Novitus, Innova, Elzab, Aclas Polska będ±cych niekwestionowanymi liderami rynku fiskalnego w Polsce

Oferujemy rozwiązania zarówno dla supermarketów jak i dla małych i średnich sklepów oraz firm handlowo - usługowych

Sprzedajemy urządzenia tylko i wyłącznie fabrycznie NOWE, posiadające ważne homologacje, spełniające wszelkie surowe wymagania Ministerstwa Finansów.

Dysponujemy doskonałymi rozwi±zaniami dla firm poszukujących urządzeń specjalistycznych