weź leasing teraz

terminale płatnicze

kasy, drukarki i inne

nowoczesne technologie

innowacyjne rozwiązania

wieloletnie doświadczenie

najwyższa jakość i bezpieczeństwo


Drukarki fiskalne w serwisie KAS-TECH

Drukarka fiskalna to urządzenie wspierające system sprzedażowy w Twojej firmie. Dzięki niej będziesz mieć dostęp do informacji o stanach magazynowych na bieżąco i usprawnisz swoją pracę. Zaawansowany system sprzedażowo-rozliczeniowy ułatwia zarządzanie wszystkimi produktami i kontrolę finansów. Z powodzeniem możesz przeprowadzać analizę przychodów w swojej firmie, co pozwoli na efektywne kierowanie nią i przełoży się na wyższą sprzedaż. Dzięki drukarce fiskalnej będziesz w stanie wystawiać klientom faktury VAT, czego nie można zrobić w przypadku posiadania jedynie kasy fiskalnej czy nawet kasy fiskalnej online. Jeżeli stawiasz na wygodę, to jest to urządzenie dla Ciebie. Drukarki fiskalne są niewielkie i estetyczne, najlepiej sprawdzą się w sklepach z dużą ilością asortymentu, na stacjach paliw czy w sklepach z produktami RTV-AGD. Drukarki fiskalne oferujemy klientom z Oleśnicy, Oławy, Środy Śląskiej, Sobótki, Wrocławia, Ząbkowic Śląskich oraz okolic.


Zasady użytkowania drukarki fiskalnej


Korzystając z drukarki fiskalnej, należy pamiętać, że nie można jej używać bez dostępu do komputera i systemu sprzedażowego. Jeżeli posiadasz w firmie komputer, to kasa fiskalna nie będzie konieczna, wystarczy drukarka, która łącząc się z systemem, pozwoli na tworzenie, zapisywanie i drukowanie paragonów czy faktur. Po podłączeniu do aplikacji z poziomu komputera będziesz mieć wgląd do bazy wszystkich produktów i łatwo rozeznasz się w statystykach sprzedażowych. Jeżeli nie wiesz, które urządzenie będzie dla Ciebie najlepsze – skontaktuj się z nami, a my fachowo doradzimy przy wyborze. Pomożemy w razie ewentualnych problemów. Prowadzimy serwis kas fiskalnych i drukarek we Wrocławiu.


Drukarka nowych możliwości

Posnet TRIO - NOWOŚĆTrio to drukarka fiskalna, która łączy w sobie sprawdzone, solidne rozwiązania, bogate doświadczenie, precyzję wykonania oraz funkcjonalne nowości. Urządzenie w wersji podstawowej to propozycja dla Klientów otwartych na nowe rozwiązania, ceniących niezawodne technologie w dobrej cenie.

Trio to pierwsza drukarka fiskalna z możliwością zamontowania uchwytu (7' lub 10') na tablet lub smartfon. Uchwyt ma możliwość obrotu z jednej strony urządzenia na drugą. Drukarkę można wzbogacić o trzy moduły rozszerzenia, co pozwala na stworzenie nowoczesnego, kompaktowego systemu POS.

trio

Dane techniczneCena: 2159.00 PLN nettoDrukarki fiskalne małe / mobilne

Posnet Temo HS EJ

Najmniejsza drukarka fiskalna na rynkuDrukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ to najmniejsza i najlżejsza drukarka fiskalna na rynku! Bez trudu zmieści się w podręcznej torbie, a nawet kieszeni. Wyjątkowo prosta obsługa i wytrzymała bateria czynią z drukarki Posnet Temo HS EJ doskonałe urządzenie do pracy mobilnej. Na uwagę zasługuje nowoczesny i funkcjonalny design oraz wysoka jakość wykonania.temo

Cena: 2545.00 PLN brutto, Wersja z Bluetooth Cena: 2655.00 PLN brutto

Novitus Deon E

Drukarka fiskalna DEON E to pierwsza w Polsce przenośna drukarka fiskalna realizująca zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Finansów. Nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie dedykowana dla osób prowadzących ruchomą sprzedaż z użyciem komputera, laptopa czy palmtopa, lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię. Pomimo niewielkich rozmiarów jej możliwości są ogromne.

deone

Dane techniczneCena 2090zł netto / brutto 2570.70 złDrukarki sklepowe

Novitus HD E – NOWOŚĆ

Drukarka fiskalna NOVITUS HD E to pierwsza w Polsce drukarka fiskalna z kolorowym wyświetlaczem TFT wyświetlającym w trybie High Color. Można dzięki niemu zobaczyć menu drukarki, sprzedawane towary oraz dowolne, animowane klipy graficzne – np. filmy reklamowe. Drukarka pozwala na sprzedaż towarów z nazwami o długości do 60 znaków, drukuje logo graficzne w nagłówku paragonu, NIP nabywcy na paragonie oraz kody kreskowe i QR pod paragonem.

Drukarka współpracuje z programami sprzedaży na najpopularniejszym protokole komunikacyjnym na polskim rynku, zgodnym ze wszystkimi poprzednimi modelami drukarek Novitus. Może też pracować na nowoczesnym, bardzo prostym w realizacji protokole Novitus XML.

Wydruki mogą być realizowane na papierze 57 mm lub 80 mm – wybieranym według potrzeb użytkownika. Rolka papieru może mieć do 100 metrów długości.

Cechy wyróżniające drukarkę HD E:

Wyświetlacz LCD TFT 4,3', wyświetlający w trybie High Color

Zmiana szerokości papieru (57 - 80 mm) w zależności od potrzeb użytkownika

Najdłuższa nazwa towaru (60 znaków) w urządzeniu fiskalnym na rynku

Logo graficzne w nagłówku paragonu

50 grafik do zaprogramowania dla wydruków niefiskalnych

Kody kreskowe oraz 2D (QR) drukowane, pod paragonem oraz w wydrukach niefiskalnych

Superformatka niefiskalna, dowolny wydruk, pionowy opis NIEFISKALNY na brzegach wydruku

W pełni konfigurowalny monitor transakcji

Animacje na wyświetlaczu klienta, kilka plików *.apng, całkowita pojemność plików z reklamami 80 MB, zarządzane przez aplikację zewnętrzną

Brak "schodka podatkowego" - baza zapamiętuje każdy sprzedany towar wraz z historią zmian jego stawki podatkowej. Możliwość wydrukowania raportu towarów na których wykonano zmiany stawek podatkowych

Zarządzanie (programowanie, odczytywanie) drukarką przez wbudowany serwer www

Kompatybilność protokołów komunikacyjnych ze wszystkimi poprzednimi modelami drukarek Novitus

Nowy, bardzo czytelny protokół komunikacyjny Novitus XML w wersji polsko- i angielskojęzycznej

Klient DHCP

Możliwość filtrowania MAC komputera z którego dozwolona jest komunikacja z drukarką

Wybudzanie drukarki z portów szeregowych

Zapis elektronicznej kopii na karcie SD o dowolnej pojemności, dostępnej dla użytkownika

Dostęp do danych zapisanych na karcie SD z poziomu drukarki (z możliwością wydruku). Dostęp do danych zapisanych na karcie SD z komputera z możliwością ich przeglądania, raportowania i kopiowania

Dostarczony wraz z drukarką program komputerowy do odczytu danych z karty SD z funkcją raportowania i wyszukiwania oraz do odczytu danych z pamięci fiskalnej z wykonaniem autoryzowanego raportu okresowego i miesięcznego fiskalnego

Zaawansowane zarządzanie energią

Bardzo wydajny wewnętrzny akumulator litowo-żelazowo-fosfatowy

Możliwość wydrukowania nawet 1000 paragonów 30-to liniowych bez zasilania zewnętrznego.

Złącza komunikacyjne 2xRS232, USB oraz Ethernet (LAN)

Współpraca z większością programów sprzedaży

Dwie szerokości czcionek wydruku

hde

Cena brutto 3309.00 PLN

Posnet Thermal FV EJ

POSNET THERMAL FV EJ jest wersją najpopularniejszej w kraju drukarki fiskalnej, wyposażoną w moduł kopii elektronicznej paragonów, dedykowaną do placówek handlowych i usługowych o dużym natężeniu ruchu. Kopie paragonów archiwizowane są w niej na Informatycznym Nośniku Danych – standardowej karcie SD.

POSNET THERMAL FV EJ jest urządzeniem wielowalutowym z możliwością zaprogramowania dowolnej waluty, w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż (gotowa na eurofiskalizację). Zmiany waluty ewidencyjnej można dokonywać dowolną liczbę razy (po raporcie dobowym). Drukarka umożliwia również w niefiskalnej części paragonu informacyjny wydruk przelicznika wartości z waluty ewidencyjnej na inną.

Na uwagę zasługują również funkcja drukowania faktur VAT na rolce oryginału oraz Monitor transakcji umożliwiający integrację urządzenia z systemami wideomonitoringu sklepowego.

Drukarka dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych – jasnej i ciemnej.

fvej

Dane techniczneCena: 2877.00 PLN brutto

Posnet Thermal XL

Diament wśród drukarekPosnet Thermal XL to najmniejsza stacjonarna drukarka fiskalna drukująca grafiki i kody 2D na paragonach, fakturach VAT i wydrukach niefiskalnych!

Urządzenie łączy w sobie nowoczesne funkcje, design, a także sprawdzone rozwiązania. Jest kontynuacją linii drukarek fiskalnych Thermal, które od prawie dwudziestu lat są obecne na rynku i cieszą się zaufaniem Klientów.

Posnet Thermal XL występuje w trzech wersjach konstrukcyjnych z wyświetlaczami: standardowym LCD (na chorągiewce), wolnostojącym LCD oraz wbudowanym w pokrywę drukarki OLED.

txl

Dane techniczneCena: 3098 PLN brutto

Posnet Thermal HD

Drukarka do zadań specjalnych
Posnet Thermal HD to zupełnie nowa jakość na rynku drukarek fiskalnych. Nowoczesne i unikatowe rozwiązania technologiczne zastosowane w tej konstrukcji czynią z drukarki Thermal HD idealne narzędzie do obsługi sprzedaży w punktach handlowych o wyjątkowo dużym natężeniu ruchu.

thd

Dane techniczneCena: 3320.00 PLN brutto

Posnet Thermal A EJ / Apteczna /

POSNET THERMAL A EJ to apteczna wersja najpopularniejszej drukarki fiskalnej na rynku. Urządzenie wyposażone jest w Informatyczny Nośnik Danych (kopia elektroniczna) i jest gotowe na eurofiskalizację (wielowalutowość). Ponadto, drukarki Posnet dla aptek posiadają pełen zestaw formatek niefiskalnych, umożliwiających generowanie wszystkich operacji aptecznych, które spełnią nie tylko obecne, ale również przyszłe wymogi NFZ.

taej

Cena: 2875.00 PLN brutto

Novitus Bono E

Nowoczesna drukarka fiskalna z elektroniczną kopią paragonu dedykowana do małych i średnich punktów handlowych, gdzie sprzedaż prowadzona jest z programu komputerowego, a drukarka będzie fiskalnym uzupełnieniem tego stanowiska. Możliwości BONO E są ogromne – pomimo jej niewielkich gabarytów. Drukarka ta – zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Finansów – realizuje zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych.

bonoe

Dane techniczneCena: 2290 zł netto / 2816.70 brutto

Novitus Delio Prime E

DELIO PRIME E to najwyższej klasy, wyjątkowo szybka i funkcjonalna drukarka fiskalna realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych, wg wytycznych Rozporządzenia MF z dnia 28 listopada 2008 r. Cechy użytkowe drukarki (np. drukowanie faktur VAT bezpośrednio na swoim mechanizmie drukującym, wielowalutowość), jej parametry oraz zastosowane nowoczesne, a zarazem sprawdzone rozwiązania, zapewniające wysoką niezawodność, plasują DELIO PRIME E pośród drukarek o najwyższym standardzie. Drukarka fiskalna DELIO PRIME E z powodzeniem może być stosowana na każdym stanowisku, na którym sprzedaż prowadzona jest z użyciem komputera.

pe

Dane techniczneCena: 2867.00 PLN brutto

Drukarki fiskalne wyposażone w nowoczesne rozwiązania

Dostępne drukarki fiskalne powstały z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Dzięki nim mogą one spełniać wymagania wielu użytkowników. Pojawiają się one zarówno w sklepach, jak i lokalach usługowych zajmujących się różnego rodzaju działalnością. Są to urządzenia bardzo wydajne, a zarazem niezwykle funkcjonalne. Pozwalają na pełnienie swojej funkcji przez długie lata, co ma ogromne znaczenie m.in. w przypadku miejsc, w których każdego dnia dokonywana jest duża liczba transakcji.

Dostępne drukarki fiskalne to urządzenia prosto od znanych i cenionych marek. Powstały z wykorzystaniem sprawdzonych komponentów i rozwiązań, które usprawniają pracę takiego sprzętu. Występują one w wielu różnych wersjach, dlatego można z łatwością dopasować odpowiedni model do własnych potrzeb. Dostępne drukarki fiskalne różnią się od siebie m.in. gabarytami, sposobem łączności czy kolorystyką.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą klientów z okolicy Oławy, Oleśnicy, Wrocławia czy Sobótki. Oferujemy zarówno klasyczne urządzenia, jak i drukarki fiskalne online. Co więcej, w skład naszego asortymentu wchodzą również inne produkty, takie jak kasy fiskalne. One także powstały z zastosowaniem nowoczesnych technologii, które usprawniają pracę sprzętu i wpływają na komfort jego wykorzystywania w dowolnych przedsiębiorstwach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocą.

 


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 693 73 73 83

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz że...

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm Posnet, Novitus, Innova, Elzab, Aclas Polska będ±cych niekwestionowanymi liderami rynku fiskalnego w Polsce

Oferujemy rozwiązania zarówno dla supermarketów jak i dla małych i średnich sklepów oraz firm handlowo - usługowych

Sprzedajemy urządzenia tylko i wył±cznie fabrycznie NOWE, posiadaj±ce ważne homologacje, spełniające wszelkie surowe wymagania Ministerstwa Finansów.

Dysponujemy doskonałymi rozwiązaniami dla firm poszukujących urządzeń specjalistycznych