weź leasing teraz

terminale płatnicze

kasy, drukarki i inne

nowoczesne technologie

innowacyjne rozwiązania

wieloletnie doświadczenie

najwyższa jakość i bezpieczeństwo


Monitory dotykowe — Wrocław

Monitory dotykowe są coraz częściej wykorzystywane w kontekście biznesu, ale też przez użytkowników domowych. Matryca dotykowa znacznie rozszerza możliwości pracy z oprogramowaniem i wszelakimi aplikacjami. Modele monitorów dostępne są w wielu szerokościach i rozdzielczościach. Matryce AMVA, IPS, TN zapewniają realistyczne oddanie kolorów ora zachowanie wysokiego kontrastu i poziomu jasności. Z pewnością te parametry pozwolą na pracę w różnych warunkach nasłonecznienia. Monitor dotykowy ma regulację ustawienia ekranu oraz funkcje z zakresu ochrony wzroku. Ekrany z opcją dotyku mają niemal nieograniczone możliwości w zakresie interakcji użytkownika z aplikacją. Jest to doskonały sposób na przedstawienie oferty w całkiem innej formie. Ponadto są proste i intuicyjne w obsłudze, która nie powinna nikomu sprawić kłopotu.


Monitor dotykowy ELO


Monitor dotykowy ELO jest bardzo wytrzymały i sprawdzi się w każdych warunkach. Trwała obudowa i porządna konstrukcja mechaniczna utrzymane są w lekkiej stylistyce. Klasyczne proporcje ekranu ułatwiają implementację monitora w starszych systemach informatycznych bez wymaganej modyfikacji układu treści ekranowej. Monitory dotykowe ELO są wykonane z najlepszych materiałów oraz są dostępne w rozsądnej cenie. Ponadto oferujemy je w różnych technologiach dotyku, a także istnieje możliwość dołączenia czynnika kart magnetycznych.


Monitory dotykowe wolnostojące

Monitor dotykowy Elo 1215L

12" - 2 technol.dotyk - ekran 4:3

Jeden z czterech bliźniaczych modeli monitorów dotykowych Elo (1215L / 1515L / 1715L / 1915L).

Wszystkie urządzenia z tej serii to wielozadaniowe, super wytrzymałe monitory dotykowe, które doskonale sprawdzają się w każdych warunkach. Trwała obudowa i solidna konstrukcja mechaniczna utrzymane są w lekkiej i uniwersalnej stylistyce, dzięki czemu model 1215 nie odstrasza topornym wyglądem. Klasyczne proporcje ekranu ułatwiają implementację monitora w starszych systemach informatycznych bez konieczności modyfikacji układu treści ekranowej.
Monitory dotykowe Elo 1215L można w Polsce najczęściej spotkać w boksach kasowych popularnych sieci handlowych.

Należy pamiętać, że kluczem do sukcesu tego modelu jest właściwy wybór ekranu dotykowego (do wyboru AccuTouch / IntelliTouch).

Typowe zastosowania: monitory kasjerskie (POS), rozwiązania samoobsługowe (self-service), pulpity sterujące (HMI).1215

Dane techniczneCena netto 399.00 Euro

Monitor dotykowy Elo 1509L

15,6"LED - IntelliTouch - ekran 16:9

Model 1509L to monitor dotykowy klasy ekonomicznej. Zachowano w nim najważniejsze atuty produktów Elo Touch Solutions i jednocześnie obniżono cenę poprzez redukcję niektórych parametrów.

Monitor dostępny jest z panoramicznym ekranem dotykowym IntelliTouch , który odporny jest na zużycie, zapewnia doskonałą precyzję dotyku i świetną optykę. Podświetlenie panelu LCD diodami LED wydatnie zmniejsza pobór energii.

Model ten stanowi doskonałą alternatywę dla tanich produktów OEM lub monitorów dotykowych budowanych w oparciu o sprzęt konsumencki.

Typowe zastosowania: monitory kasjerskie (montaż VESA), rozwiązania samoobsługowe (bez efektownej grafiki), pulpity sterujące (HMI).1509

Dane techniczneCena netto 309.00 Euro

Monitor dotykowy Elo 1515L

15" - 4 technol.dotyk - ekran 4:3

Jeden z czterech bliźniaczych modeli monitorów dotykowych Elo (1215L/1515L/1715L/1915L).

Wszystkie urządzenia z tej serii to wielozadaniowe super wytrzymałe monitory dotykowe, które doskonale sprawdzają się w każdych warunkach. Trwała obudowa i solidna konstrukcja mechaniczna utrzymane są w lekkiej i uniwersalnej stylistyce, dzięki czemu wygląd modelu 1515 pasuje praktycznie do każdego miejsca instalacji.

Klasyczne proporcje ekranu ułatwiają implementację monitora w starszych systemach informatycznych bez konieczności modyfikacji układu treści ekranowej.

Monitory dotykowe Elo 1515L można w Polsce najczęściej spotkać w kasach biletowych PKP, stanowiskach kasowych popularnych sieci handlowych, punktach sprzedaży w gastronomii i na liniach produkcyjnych zakładów przemysłowych.

Przed ewentualnym zakupem tego modelu należy pamiętać, że kluczem do sukcesu jest właściwy wybór ekranu dotykowego (do wyboru są: AccuTouch, IntelliTouch, Acoustic Pulse Recognition).

Typowe zastosowania: monitory kasjerskie (POS), rozwiązania samoobsługowe (self-service), pulpity sterujące (HMI), konsole operatorskie (telekomunikacja), systemy w inteligentnych budynkach itd.1515

Dane techniczneCena netto 389.00 Euro

Monitor dotykowy Elo 1517L

15"LED - 2 technol.dotyk - ekran 4:3

Jeden z dwóch bliźniaczych modeli monitorów dotykowych Elo ( 1517L / 1717L ). Urządzenie wyposażone jest w wyświetlacz 15" o klasycznych proporcjach obrazu (5:4). Model 1517 dostosowany jest do pracy ciągłej w trudnych warunkach środowiskowych. Monitor może być wyposażony w ekran dotykowy typu iTouch (SAW zero-bezel, odporny na zużycie) lub AccuTouch (również w wersji zero-bezel, odporny na zabrudzenia).

Podświetlenie panelu LCD diodami LED wydatnie zmniejsza pobór energii.

Klasyczne proporcje ekranu ułatwiają implementację monitora w starszych systemach informatycznych bez konieczności modyfikacji układu treści ekranowej.

Wysokie parametry techniczne zamknięte są w nowoczesnej "lśniącej" stylistyce, co dodatkowo poszerza zakres zastosowań tego modelu. Konstrukcja ekranu zero-bezel sprawia, że front monitora wygląda jak tablet.

Typowe zastosowania: monitor 1517 doskonale sprawdza się w systemach sprzedaży (POS), rozwiązaniach samoobsługowych (self-service) i przestrzeni publicznej. Łatwość utrzymania monitora w czystości sprawia, że model ten chętnie jest również stosowany na liniach produkcyjnych (HMI).1517

Dane techniczneCena netto 349.00 Euro

Monitor dotykowy Elo 1519L

15,6" - 4 technol.dotyk - ekran 16:9

Jeden z dwóch bliźniaczych modeli monitorów dotykowych Elo (1519L / 1919L). Panoramiczne proporcje obrazu umożliwiają wyświetlanie większej ilości treści. Ze względu na wysokie parametry szczelności obudowy model 1519 doskonale sprawdza się w punktach sprzedaży, rozwiązaniach samoobsługowych, reklamie interaktywnej (Digital Signage). Zdolność do pracy w pozycji pionowej jest bardzo przydatna przy wyświetlaniu stron internetowych.

Szczelna obudowa w połączeniu z ekranem zero-bezel i szerokim wyborem technologii dotykowych zachęcają do stosowania modelu 1519 również w środowisku przemysłowym. Monitor dostępny jest z ekranami dotykowymi: AccuTouch, IntelliTouch, iTouch, Acoustic Pulse Recognition.

Typowe zastosowania: stanowiska kasjerskie (POS), pulpity sterujące (HMI), rozwiązania samoobsługowe w przestrzeni publicznej (self-service), systemy telekomunikacyjne (wbudowane głośniki, złącze słuchawkowe i mikrofonowe).1517

Dane techniczneCena netto 345.00 Euro

Monitor dotykowy Elo 1522L

15" - 4 technol.dotyk - ekran 5:4

Jeden z dwóch bliźniaczych modeli monitorów dotykowych Elo (1522L/1529L). Urządzenie wyposażone jest w podstawę o obniżonym profilu, co dodatkowo zwiększa stabilność w pracy wolnostojącej (opcjonalnie można model ten wyposażyć w wyższą podstawę). Klasyczne proporcje ekranu ułatwiają implementację monitora w starszych systemach informatycznych bez konieczności modyfikacji układu treści ekranowej.

Ze względu na specyficzną konstrukcję podstawy model 1522 doskonale sprawdzi się w punktach sprzedaży i rozwiązaniach samoobsługowych podczas pracy wolnostojącej. Urządzenie nie jest wyposażone w hub USB, przez co podłączenie ewentualnych dodatkowych akcesoriów wiąże się z obecnością dodatkowego okablowania łączącego monitor z komputerem.

Model 1522 dostępny jest z ekranami dotykowymi: AccuTouch IntelliTouch, Acoustic Pulse Recognition

Typowe zastosowania: stanowiska kasjerskie (POS), pulpity sterujące (HMI), rozwiązania samoobsługowe self-service. (wbudowane głośniki 2x2W).1522

Dane techniczneCena netto 419.00 Euro

Monitor dotykowy Elo 1529L

15" - 4 technol.dotyk - ekran 5:4

Jeden z dwóch bliźniaczych modeli monitorów dotykowych Elo (1522L/1529L). Model 1529L uznawany jest za najbardziej wszechstronny monitor dotykowy w ofercie Elo. Urządzenie wyposażono standardowo w podstawę o obniżonym profilu, co zwiększa stabilność w pracy wolnostojącej (opcjonalnie dostępna jest też wysoka podstawa). Zastosowany w monitorze jasny panel LCD (350 nitów) dodatkowo poszerza zakres jego zastosowań.

Klasyczne proporcje ekranu ułatwiają implementację monitora w starszych systemach informatycznych bez konieczności modyfikacji układu treści ekranowej. Urządzenie w odróżnieniu od modelu 1522L wyposażone jest w hub USB, dzięki czemu podłączenie ewentualnych akcesoriów nie zwiększa liczby kabli łączących monitor z komputerem. Jeden przewód USB obsługuje wszystkie akcesoria USB podłączone do monitora, takie jak czytnik kart magnetycznych, czytnik linii papilarnych, wyświetlacz Klienta.

Model 1529L dostępny jest z ekranami dotykowymi: AccuTouch, IntelliTouch, Acoustic Pulse Recognition

Typowe zastosowania: monitory kasjerskie (POS), pulpity sterujące (HMI), rozwiązania samoobsługowe self-service (jasny panel LCD), konsole operatorskie, systemy w inteligentnych budynkach, konsole oświetleniowe itd.

1529

Dane techniczneCena netto 469.00 Euro

Monitor dotykowy Elo 1715L

17" - 4 technol.dotyk - ekran 5:4

Jeden z czterech bliźniaczych modeli monitorów dotykowych Elo (1215L / 1515L / 1715L / 1915L).

Wszystkie urządzenia z tej serii to wielozadaniowe super wytrzymałe monitory dotykowe, które doskonale sprawdzają się w każdych warunkach. Trwała obudowa i solidna konstrukcja mechaniczna utrzymane są w lekkiej i uniwersalnej stylistyce, dzięki czemu wygląd modelu 1715 pasuje praktycznie do każdego miejsca instalacji.

Klasyczne proporcje ekranu ułatwiają implementację monitora w starszych systemach informatycznych bez konieczności modyfikacji układu treści ekranowej.

Monitory dotykowe Elo 1715L można w Polsce najczęściej spotkać na liniach produkcyjnych zakładów przemysłowych.

Przed ewentualnym zakupem tego modelu należy pamiętać, że kluczem do sukcesu jest właściwy wybór ekranu dotykowego (do wyboru są: >AccuTouch, IntelliTouch, Acoustic Pulse Recognition ).

Typowe zastosowania: pulpity sterujące (HMI), konsole operatorskie (telekomunikacja), rozwiązania samoobsługowe self-service.self-service.1715

Dane techniczneCena netto 439.00 Euro

Monitor dotykowy Elo 1729L

17" - 4 technol.dotyk - ekran 5:4

Model 1729L wyposażony jest w niezwykle funkcjonalną podstawę posiadającą tzw. dwa punkty oporu umożliwiającą regulację położenia wyświetlacza w dwóch osiach. Właściwość ta przydaje się zwłaszcza w nietypowych miejscach instalacji, gdzie ekran dotykowy znajduje się poniżej wysokości pasa lub powyżej wysokości klatki piersiowej Operatora.
Wraz z monitorem producent oferuje szeroką gamę akcesoriów, które dodatkowo rozszerzają wachlarz zastosowań tego urządzenia.

Klasyczne proporcje ekranu ułatwiają implementację monitora w starszych systemach informatycznych bez konieczności modyfikacji układu treści ekranowej.

Model 1729 dostępny jest z trzema typami ekranu dotykowego: AccuTouch, IntelliTouch, Acoustic Pulse Recognition w kolorystyce jasnej lub ciemnej.

Typowe zastosowania: monitory kasjerskie ( POS ), pulpity steruj±ce ( HMI ), rozwiązania samoobsługowe self-service (np. po rozbudowaniu o skaner kodów kreskowych stanowiś doskonałe punkty informacji produktowej), reklama interaktywna ( POI ).1729

Dane techniczneCena netto 499.00 Euro

Monitor dotykowy Elo 1915L

19" - 3 technol.dotyk - ekran 5:4

Jeden z czterech bliźniaczych modeli monitorów dotykowych Elo (1215L / 1515L / 1715L / 1915L).

Wszystkie urządzenia z tej serii to wielozadaniowe super wytrzymałe monitory dotykowe, które doskonale sprawdzają się w każdych warunkach. Trwała obudowa i solidna konstrukcja mechaniczna utrzymane są w lekkiej i uniwersalnej stylistyce, dzięki czemu wygląd modelu 1915 pasuje praktycznie do każdego miejsca instalacji. Klasyczne proporcje ekranu ułatwiają implementację monitora w starszych systemach informatycznych bez konieczności modyfikacji układu treści ekranowej.

Model 1915L dostępny jest z trzema typami ekranu dotykowego: AccuTouch, IntelliTouch oraz Acoustic Pulse Recognition.

Typowe zastosowania: Monitory dotykowe Elo 1915L można w Polsce najczęściej spotkać na liniach produkcyjnych zakładów przemysłowych (HMI) oraz w interaktywnych punktach informacyjnych (POI).1915

Dane techniczneCena netto 459.00 Euro

Monitor dotykowy Elo 1919L

18,5" - 4 technol.dotyk - ekran 16:9

Jeden z dwóch bliźniaczych modeli monitorów dotykowych Elo (1519L / 1919L).

Panoramiczne proporcje obrazu umożliwiają optymalizację układu wyświetlanej treści ekranowej. Ze względu na wysokie parametry szczelności obudowy model 1919L doskonale sprawdza się w trudnych warunkach produkcyjnych i rozwiązaniach samoobsługowych (zwłaszcza w przestrzeni publicznej). Zdolność do pracy w pozycji pionowej jest bardzo przydatna przy wyświetlaniu stron internetowych.

Szczelna obudowa w połączeniu z ekranem zero-bezel i szerokim wyborem technologii dotykowych umożliwiają stosowanie modelu 1919L praktycznie w każdym środowisku (z wyjątkiem rozwiązań out-door). Monitor dostępny jest z ekranami dotykowymi: AccuTouch, IntelliTouch, iTouch, APR, Pro. Cap.

Typowe zastosowania: pulpity sterujące (HMI), rozwiązania samoobsługowe w przestrzeni publicznej self-service i POI, systemy telekomunikacyjne (wbudowane głośniki, złącze słuchawkowe i mikrofonowe).1919

Dane techniczneCena netto 449.00 EuroMonitory dotykowe do zabudowy

Monitor dotykowy Elo 1247L

12" - IntelliTouch - ekran 4:3

Model 1247L to najmniejszy monitor dotykowy Elo przeznaczony do zabudowy. Urządzenie wykonane jest w standardach przemysłowych, gdzie największy nacisk położono na żywotność i odporność na trudne warunki użytkowe.

Konstrukcja mechaniczna monitora została zaprojektowana od podstaw do pracy z ekranem dotykowym (odporność na drgania i naprężenia montażowe).
Chassis modelu 1247L zoptymalizowano pod kątem kinetyki cieplnej.
Monitor dostosowany jest do zabudowy typu "rear-mount" za pośrednictwem wsporników bocznych lub otworów montażowych w ramie obudowy ( zob. rysunek techniczny ).

Wraz z monitorem dostarczany jest przewodowy kontroler OSD umożliwiający zdalną korektę parametrów urządzenia.

Model 1247L wyposażony jest w jasny panel LCD (350 nitów), co poprawia widoczność obrazu w różnych warunkach oświetleniowych. Parametr ten jest rzadko spotykany w monitorach z ekranami 12".

Klasyczne proporcje ekranu (4x3) ułatwiają implementację monitora w starszych systemach informatycznych bez konieczności modyfikacji układu treści ekranowej.

Wszystkie monitory dotykowe Elo dedykowane do zabudowy produkowane są w długoterminowych cyklach produkcyjnych. Ewentualne zmiany w obrębie modelu (jak zapewnia Producent) wprowadzane są bez utraty funkcjonalności lub zmiany kształtu obudowy.

Wszystkie produkty Elo posiadają ważną certyfikację honorowaną na obszarze Unii Europejskiej.

Typowe zastosowania: panele sterujące HMI, rozwiązania samoobsługowe.1247

Dane techniczneCena netto 525.00 Euro

Monitor dotykowy Elo 1537L

15" - 4 technol.dotyk - ekran 5:4

Jeden z czterech bliźniaczych modeli monitorów (1537L / 1739L / 1937L / 1939L).

Wszystkie urządzenia fiskalne z tej grupy zaprojektowane są zgodnie z wymogami środowiska przemysłowego (klasa "light-industry"). Parametry pracy zostały dobrane pod kątem jak najdłuższej żywotności i jak największej odporności monitorów na trudne warunki pracy. Urządzenie wyposażone jest w wyświetlacz 15" o klasycznych proporcjach obrazu (5:4), co ułatwia implementację monitora w starszych systemach informatycznych bez konieczności modyfikacji układu treści ekranowej.

Chassis wszystkich modeli z tej serii zoptymalizowano pod kątem kinetyki cieplnej.

Monitor dostosowany jest do zabudowy typu front-mount (w połączeniu z opcjonalną ramką montażową) lub rear-mount za pośrednictwem wsporników bocznych.

Monitor dotykowy Elo 1573L dostępny jest z ekranami dotykowymi: AccuTouch, IntelliTouch, SecureTouch, CarrollTouch, co zapewnia szeroki zakres zastosowań.

Wszystkie monitory dotykowe Elo dedykowane do zabudowy produkowane są w długoterminowych cyklach produkcyjnych. Ewentualne zmiany w obrębie modelu (jak zapewnia Producent) wprowadzane są bez utraty funkcjonalności lub zmiany kształtu obudowy. Wszystkie produkty Elo posiadają ważną certyfikację honorowaną na obszarze Unii Europejskiej.

Typowe zastosowania: panele sterujące HMI, rozwiązania samoobsługowe.1537

Dane techniczneCena netto 409.00 Euro /AccuTouch, IntelliTouch,/
Cena netto 439.00 Euro /SecureTouch, CarrollTouch/
Zasilacz 20.00 Euro

Monitor dotykowy Elo 1541L

Jeden z dwóch bliźniaczych modeli monitorów dotykowych przeznaczonych do zabudowy (1541L / 1940L).

Wszystkie urządzenia z tej grupy zaprojektowane są zgodnie z wymogami środowiska przemysłowego (klasa "light-industry"). Parametry pracy zostały dobrane pod kątem jak najdłuższej żywotności i jak największej odporności monitorów na trudne warunki pracy. Panoramiczne proporcje obrazu umożliwiają wyświetlanie większej ilości treści na ekranie.

Chassis wszystkich modeli z tej serii zoptymalizowano pod kątem kinetyki cieplnej. Podświetlenie panelu LCD diodami LED wydatnie zmniejsza pobór energii.

Monitor dostosowany jest do zabudowy typu front-mount oraz rack-mount (w połączeniu z opcjonalną ramką montażową) lub rear-mount za pośrednictwem wsporników bocznych (para wsporników dostarczana jest w komplecie z monitorem).

Monitor dotykowy Elo 1541L dostępny jest z ekranami dotykowymi: AccuTouch, IntelliTouch Plus, co pozwala na stosowanie modelu 1541L w środowisku suchym i mokrym. Ekran IntelliTouch Plus wykrywa jednocześnie dwa punkty dotyku, dzięki czemu monitor chętnie wykorzystywany jest w aplikacjach multimedialnych.

Typowe zastosowania: panele sterujące HMI, rozwiązania samoobsługowe, punkty informacyjne (POI), rozrywka.1541

Monitory dotykowe w wielu odsłonach

Szeroki wybór monitorów dotykowych do zabudowy pozwala na dopasowanie odpowiedniego modelu do wymagań danego przedsiębiorstwa. Z tego powodu nasza oferta trafia w gusta Klientów z różnych branż. Nowoczesne rozwiązania sprawiają, że korzystanie z dostępnych monitorów staje się niezwykle intuicyjne i pozwala na obsługiwanie wielu procesów bez najmniejszych problemów. Monitory ELO powstają z wykorzystaniem sprawdzonych technologii, osiągając doskonałe parametry przy dobrej żywotności. Są one tworzone z myślą o zastosowaniu nawet w bardzo wymagających warunkach. Z tego powodu mają wytrzymałe obudowy, pozwalając na bezpieczne korzystanie zarówno w sklepach, jak i inteligentnych systemach w firmach czy nawet zakładach produkcyjnych. Monitory ELO to jednak nie wszystko. Nasza aktualna oferta jest znacznie szersza i obejmuje m.in. drukarki fiskalne. One również są dostępne w wielu wersjach, pozwalając na dopasowanie do potrzeb danego przedsiębiorstwa.

Każdy model monitora dotykowego do zabudowy został odpowiednio opisany. Dzięki temu możesz sprawdzić, czy dany wariant spełnia Twoje oczekiwania. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które szukają sprzętu o konkretnych parametrach. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą i wybrania takiego monitora, jaki będzie spisywał się bez zarzutów w Twojej firmie.

 


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 693 73 73 83

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz że...

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm Posnet, Novitus, Innova, Elzab, Aclas Polska będ±cych niekwestionowanymi liderami rynku fiskalnego w Polsce

Oferujemy rozwiązania zarówno dla supermarketów jak i dla małych i średnich sklepów oraz firm handlowo - usługowych

Sprzedajemy urządzenia tylko i wyłącznie fabrycznie NOWE, posiadające ważne homologacje, spełniające wszelkie surowe wymagania Ministerstwa Finansów.

Dysponujemy doskonałymi rozwiązaniami dla firm poszukujących urządzeń specjalistycznych