weź leasing teraz

terminale płatnicze

kasy, drukarki i inne

nowoczesne technologie

innowacyjne rozwiązania

wieloletnie doświadczenie

najwyższa jakość i bezpieczeństwo


Drukarki i kasy fiskalne – oferta KAS-TECH

Firma KAS-TECH prowadzi serwis kas i innych urządzeń fiskalnych we Wrocławiu. Proponujemy również szeroki wybór nowoczesnych urządzeń fiskalnych i narzędzi sprzedażowych: to m.in. drukarki i kasy fiskalne, monitory dotykowe, testery banknotów, terminale płatnicze. W naszej ofercie produktów znajdą Państwo szeroki wybór sprzętu najlepszych na polskim rynku marek, których jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem: Posnet, Alcas Polska, Elzab, Innova i Novitus. Dzięki szerokiej gamie urządzeń fiskalnych znajdujących się w ofercie każdy z naszych Klientów może znaleźć rozwiązania spełniające jego oczekiwania.Najwyższy poziom usług i nowoczesne urządzenia fiskalneDokładamy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom, stale uzupełniając naszą ofertę o nowe pozycje dostępne na rynku. Z myślą o potrzebach naszych Klientów, staramy się pozostawać na bieżąco z wszelkimi nowościami. Jednocześnie oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru urządzeń zgodnych z potrzebami każdego Klient. Służymy wyczerpującą informacją na temat wszystkich oferowanych rozwiązań. Prowadzimy nie tylko sprzedaż, ale też serwis kas fiskalnych, wykonując naprawy i zabiegi konserwacyjne urządzeń. Ponadto jesteśmy organizatorem szkoleń z zakresu obsługi kas fiskalnych i innych urządzeń sprzedażowych.Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą urządzeń.  Znajdą w niej Państwo kasy fiskalne duże, standardowe oraz małe i mobilne, różnego rodzaju drukarki fiskalne i testery banknotów, wagi platformowe, kontrolne i kalkulacyjne oraz monitory dotykowe wolnostojące i do zabudowy, a także terminale płatnicze umożliwiające dokonywanie płatności bezgotówkowych. To kompletna oferta dla osób prowadzących działalność związaną ze sprzedażą produktów lub usług. Nasze usługi kierujemy do przedsiębiorców z całego województwa dolnośląskiego, przede wszystkim z Wrocławia, Oławy, Ząbkowic Śląskich, Środy Śląskiej, Trzebnicy, Jelcza-Laskowice, Oleśnicy oraz Sobótki. Zapraszamy serdecznie do kontaktu. 


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 693 73 73 83

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz że...

Jestesmy autoryzowanym przedstawicielem firm Posnet, Novitus, Innova, Elzab, Aclas Polska będ±cych niekwestionowanymi liderami rynku fiskalnego w Polsce

Oferujemy rozwiązania zarówno dla supermarketów jak i dla małych i średnich sklepów oraz firm handlowo - usługowych

Sprzedajemy urządzenia tylko i wył±ąznie fabrycznie NOWE, posiadające ważne homologacje, spełniające wszelkie surowe wymagania Ministerstwa Finansów.

Dysponujemy doskonałymi rozwiązaniami dla firm poszukujących urządzeń specjalistycznych