weź leasing teraz

terminale płatnicze

kasy, drukarki i inne

nowoczesne technologie

innowacyjne rozwiązania

wieloletnie doświadczenie

najwyższa jakość i bezpieczeństwo


Terminale płatnicze z serwisu KAS-TECH

Płatność bezgotówkowa to obecnie najłatwiejsza forma płatności. Coraz większa liczba konsumentów rezygnuje z noszenia przy sobie gotówki, a wszystkie opłaty dokonując za pomocą karty płatniczej lub kredytowej. Coraz częściej płatności wykonuje się również za pomocą telefonu i innych urządzeń do tego przystosowanych. Z tego względu warto zainwestować w terminal płatniczy. Dzięki temu mamy pewność, że nie utracimy Klientów, którzy preferują ten wygodny system płatności. W ramach naszych usług proponujemy atrakcyjną cenę terminala płatniczego. Założenie urządzenia z pewnością będzie bardzo łatwe i korzystne dla firmy. Polecamy także zapoznać się z naszą ofertą kas i drukarek fiskalnych online.

Terminal płatniczy w firmie – nasza oferta

Jako partner PayTel SA mamy możliwość zaproponowania Państwu nawet do trzech terminali za darmo w ramach programu „Polska Bezgotówkowa”. Warunki oferty:


  • najem terminala płatniczego przez rok 0 zł,
  • brak opłat prowizyjnych do 100 tys. obrotu,
  • do 3 bezpłatnych terminali dla każdej firmy,
  • bezpłatna instalacja i szkolenie przez nasz doświadczony serwis.

To wyjątkowa okazja, która pozwoli Państwu wynieść swój biznes na nowy poziom – niezależnie od tego, czy jest to mały sklepik lub punkt usługowy, czy duże przedsiębiorstwo. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu skorzystania z oferty dotyczącej terminali płatniczych lub uzyskania obszerniejszych informacji na jej temat.

Zalety terminali płatniczych

Terminale płatnicze to innowacyjne i niezawodne urządzenia, które z pewnością sprawdzą się w każdej firmie. Do ich największych zalet możemy zaliczyć fakt, że terminale płatnicze to niewielki jednorazowy wydatek poniesiony przy zakupie. Ponadto nie ponosimy żadnych opłat abonamentowych. Istnieje możliwość zakupu urządzenia online, co zdecydowanie przyspiesza cały proces. Poza tym oferowane przez nas terminale płatnicze posiadają darmowe aplikacje na smartfony i tablety, które współpracują z czytnikiem. Zapewniamy, że terminale płatnicze są proste w obsłudze i zapewniają pełną mobilność umożliwiająca posługiwanie się terminalem w każdych warunkach. Co ważne, nasze terminale umożliwiają płatności zbliżeniowe.
terminale

 


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 693 73 73 83

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz że...

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm Posnet, Novitus, Innova, Elzab, Aclas Polska będ±cych niekwestionowanymi liderami rynku fiskalnego w Polsce

Oferujemy rozwiązania zarówno dla supermarketów jak i dla małych i średnich sklepów oraz firm handlowo - usługowych

Sprzedajemy urządzenia tylko i wyłącznie fabrycznie NOWE, posiadające ważne homologacje, spełniające wszelkie surowe wymagania Ministerstwa Finansów.

Dysponujemy doskonałymi rozwi±zaniami dla firm poszukujących urządzeń specjalistycznych